Rumble.cz > Produkty

Showing 1–12 of 56 results

Revoluční bělící pásky na zuby Advanced – 14 denní kůra

349.00  s DPH

Svěřte svůj chrup do péče revolučním gelovým proužkům s příjemnou mentolovou příchutí. Stačí pouhých třicet minut a váš úsměv se rozzáří. Neplaťte zbytečně tisíce za profesionální bělení zubů, když nemusíte!

2x Vysoce savá utěrka do domácnosti

199.00  s DPH

Praktická utěrka je vítanou pomůckou pro každého, kdo nechce používat různé chemické prostředky při mytí koupelen a kuchyní a ani nechce mít doma desítky různých utěrek. Balení obsahuje 2 kusy utěrky ( modrá + oranžová)!

TOPPÍK – zahušťovač vlasů, různé barvy

440.00  s DPH

Zahušťovací vlasů Toppik je jednoduché, účinné a rychlé řešení pro lidi, které trápí tenké, řídnoucí, vypadávající vlasy nebo prosvítající pokožka na hlavě.

Bella Cream – krém pro zvětšení objemu prsou

390.00  s DPH

Bella Cream, krém na zvětšení poprsí obsahuje hned několik účinných přírodních extraktů, které jsou prokázány jako účinné pro podporu růstu, tvarování a objemu poprsí.

Magický čistící kartáč, dvě barevné varianty

599.00  340.00  s DPH

Milovníci všech čtyřnohých mazlíčků ví, že chlupy jsou zkrátka všude a dostat je dolů z některých povrchů je někdy pořádný oříšek. Nemáte dobré zkušenosti s válečky a různými druhy kartáčů? Tento samočistící odstraňovač chlupů je skvělým řešením.

Dial Vision brýle s přizpůsobivými kontaktními čočkami – rozbalené

990.00  s DPH

Jedná se o rozbalené balení s plně funkčním zboží. Krabička balení může být rozbalená. Dial Vision brýle obsahují křišťálově čisté polykarbonátové čočky a pomocí zabudované technologii zvetšování mají za účel zlepšit zrak, abyste mohli vidět na bližší a delší vzdálenost s vynikající ostrostí a jasností.

Masážní rukavice pro vyčesávaní zvířecí srsti

799.00  299.00  s DPH

Rukavice umožňuje jednoduchý přístup ke všem částem a je vhodná jak pro větší, tak i pro menší domácí mazlíčky.

Zvětšovací objektiv Rumble ZOOM pro chytré telefony

330.00  s DPH

Jedinečná technologie, která udělá z Vašeho telefonu malý DSLR fotoaparát! Zachyťte okamžiky jako správny profesionál bez nákladných dodatečných produktů!

Barevný vosk do vlasů, 6 barevných variant

290.00  s DPH

Pro všechny, kdo rádi střídají barvu vlasů a mají rádi originalitu je ideálním řešením Mofajang – barevný vosk na vlasy. Můžete mít s nimi novou barvu každý den.

Vakuový Kalíšek proti Celulitidě

249.00  140.00  s DPH

Zbavte se celulitidy rychle a účinně! Vakuový Kalíšek napodobuje pohyby populární vakuové masáže. Pomocí baňky se vytváří podtlak, který rozbíjí tukové buňky a ty jsou pak vyplavovány lymfatickým systémem.

Hubnoucí shape-up fólie

349.00  s DPH

Formujte své své nejcitlivější partie na ukládání podkožního tuku. Náš zeštíhlovací pás se sauna efektem navrátí vašim křivkám neodolatelně sexy tvar.

Dermacol Cover make-up, různé odstíny

220.00  s DPH

Jedinečný make-up Dermacol Make-up Cover perfektně kryje nedokonalosti pleti. Receptura vytvořena pro potřeby profesionálních vizážistů vyrovnává nedostatky a dodá matný vzhled.

Back To Top