Back to top

Vrácení do 14 dnů

Obecné informace

Kdy mám nárok na vrácení?

Na vrácení zboží máte nárok, pokud ho převezmete, vybalíte a zjistíte že vám třeba nesedí a chcete ho buď vrátit, nebo vyměnit za nový kus. V takovém případě máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů.

Kdy nemám nárok na vrácení?

Na vrácení zboží do 14 dnů nemáte nárok, pokud je na zboží nebo na obalu zboží, myšleno tím třeba krabička je nějaká větší známka opotřebení. Například pokud vám zboží spadne a rozbije se.

Co je potřeba k vrácení zboží?

K vrácení zboží vám bude stačit vyplnit jednoduchý formulář, který najdete níž, dále nějakou krabičku nebo obálku, kde zboží zabalíte a odešlete ho k nám na adresu, která je uvedená v návodě níž.

Podrobný návod

Jak mohu postupovat?
  1. Stáhněte si a vytiskněte formulář na vrácení zboží (pro stažení formuláře stačí kliknout tady).
  2. Důkladně vyplňte papír s formulářem, hlavně číslo faktury a důvod vrácení zboží
  3. Zabalte vracející zboží spolu s formulářem na vrácení zboží do obálky, nebo balíčku a odešlete na adresu (Rumble corp. s.r.o., Letní 76, 75663 Krhová)
  4. Vyčkejte prosím jeden až dva týdny na náš email, ohledně stavu vrácení vašeho zboží.
Kdo platí poštovné?

Jelikož se jedná o vracející zboží, tak poštovné hradí, ten kdo nám to odesílá k vrácení. Pokud vracející zboží schválíme, poštovné za odeslání zásilky k vám budeme hradit my a jako dárek od nás dostanete slevový kupón za to že jste museli platit za dopravu k nám.

Ostatní dotazy

Jak zjistím stav vracejícího zboží?

Pokud vaše vracející zboží uznáme, nebo zamítneme, tak vás budeme kontaktovat pomocí emailové adresy, kterou jste zadávali při prvním objednání zboží.

Jak mohu řešit schválené vracející zboží?

Pokud schválíme vaší žádost o vrácení zboží, můžeme vám peníze za zboží poslat na účet, nebo pokud si přejete výrobek vyměnit za jiný, kontaktujte nás na email.

Jak dlouho trvá vyřízení vracejícího zboží?

Ze zákona máme na reklamaci 30 dnů od přijetí balíku, ale ve většině případech máme vaše vrácené zboží vyřešené do dvou týdnů.

Máte nějaké další otázky?

Pokud máte nějaké další otázky, které zde nejsou uvedeny, napište nám prosím na náš email info@rumble.cz