1. krok

Zabalte nepoužité zboží do původního obalu a vytiskněte si formulář pro vrácení, stačí kliknout na odkaz níže. Formulář vyplňte a přiložte spolu se zbožím do balíku.

2. krok

Zboží společně s formulářem bezpečně zabalte a zašlete nám to na naší adresu, kterou najdete níž. Vezměte prosím na vědomí že peníze vracíme pouze na účet, složenkou bohužel je zaslat nemůžeme.

Rumble stories s.r.o.
Letní 76, 75663 Krhová

3. krok

Vyčkejte než se zboží dostane k nám. My pak každý pátek zboží z pošty vyzvedneme a v neděli Vám reklamací vyřešíme vrácením peněz na účet.

Na vrácení zboží máte nárok, pokud ho převezmete, vybalíte a zjistíte že vám třeba nesedí a chcete ho buď vrátit, nebo vyměnit za nový kus. V takovém případě máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů.

Na vrácení zboží do 14 dnů nemáte nárok, pokud je na zboží nebo na obalu zboží, myšleno tím třeba krabička je nějaká větší známka opotřebení. Například pokud vám zboží spadne a rozbije se.

K vrácení zboží vám bude stačit vyplnit jednoduchý formulář, který najdete níž, dále nějakou krabičku nebo obálku, kde zboží zabalíte a odešlete ho k nám na adresu, která je uvedená v návodě níž.

Jelikož se jedná o vracející zboží, tak poštovné hradí, ten kdo nám to odesílá k vrácení.

Většinou to poznáte tak že Vám přijdou peníze na účet, jelikož emaily s uznanou nebo zamítnutou reklamací nezasíláme. Pokud se tak nestane do 14 dnů, tak nás prosím kontaktujte na náš email s dotazem ohledně vráceného zboží.

Pokud schválíme vaší žádost o vrácení zboží, můžeme vám peníze za zboží poslat na účet, nebo pokud si přejete výrobek vyměnit za jiný, kontaktujte nás na email.

Ze zákona máme na reklamaci 30 dnů od přijetí balíku, ale ve většině případech máme vaše vrácené zboží vyřešené do dvou týdnů.

Přidávání…
  • Žádné produkty v košíku.