Platba online platební kartou – doporučujeme

Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Platba online bankovním převodem

Platba online převodem je obdobná jako platba kartou, v pokladně si stačí vybrat vaší banku, nabízíme tyto typy bank: Fio, Komerční banka, Raiffeisenbank, mBank, Moneta, ČSOB. Po potvrzení objednávky budete přesměrování na stránku své banky, kde se přihlásíte a potvrdíte platbou potvrzením SMS. Platba proběhne okamžitě a vaše objednávku bude připravena k zabalení.

Platba při převzetí (dobírka)

Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi PPL) nebo na poště.

Platba bankovním převodem

Po obdržení vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Fio banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k vaší objednávce.

Máte nějaké otázky?

Pokud  máte nějaké otázky ohledně platby, můžete nám napsat na email info@rumble.cz