1. krok

Najděte číslo vaší objednávky, najdete ho buď v potvrzení objednávky na webu, popřípadě v emailu s potvrzením objednávky.

2. krok

Napište nám buď přes kontaktní formulář, nebo na email info@rumble.cz s žádosti o zrušení objednávky, nezapomeňte uvést číslo objednávky! A do předmětu emailu napište zrušení objednávky, urychlí to zpracování požadavku.

3. krok

Vaší objednávku zrušíme ručně, pokud to už nestíháme, tak Vám odešleme email že se nám objednávku nepodařilo stornovat.

Otázky a odpověďi

Objednávku můžete zrušit v případě, že jste například zadali špatně adresu nebo se Vám produkt již nelíbí. Zrušit objednávku prosíme vždy do následujícího pracovního dne maximálně do 9:00 ráno, kdy objednávky expedujeme.

Ve chvíli, kdy bude Vaše objednávka zrušena, vám bohužel nepřijde e-mail o zrušení objednávky. Pouze Vám zašleme email, pokud se nám již objednávku nepodaří stornovat.

Pokud se nám neozvete včas ohledně zrušení objednávky, vaše objednávka Vám bude odeslána a následně jí nepřevezmete od dopravce, může vám být naúčtována částka na uhrazení dopravy dle našich obchodních podmínek.

Objednávku poprosíme zrušit vždy do následujícího pracovního dnes maximálně do 9:00 hodin ráno, kdy objednávky expedujeme. Jestliže pak objednáte například po 12. hodině tak máte čas do dalšího pracovního dne. V případě víkendu můžete psát do pondělního rána.

Kontaktuj nás

Nenašli jste co jste potřebovali?

Přidávání…
  • Žádné produkty v košíku.